Liikmed

Tartumaa Arendusseltsi liikmeks on 96 juriidilist isikut (seisuga 10.09.2019).

9 kohalikku omavalitsust, 51 mittetulundusühingut või sihtasutust ja 36 äriühingut või FIE-t.

Jkr Juriidiline liige EMTAK Esindaja nimi E-mail Telefon
1 ELVA VALLAVALITSUS 84114 Mikk Järv mikk.jarv@elva.ee 5170306
2 OÜ C.T. Grupp 41201 Priit Värv ctgrupp@gmail.com 5149508
3 MTÜ Mäeotsa Külaselts 94995 Alar Ilp alarilp@gmail.com 56242069
4 FIE Sääniku talu 0 1111 Kaarel Tuvike rutt.tuvike@mail.ee 56659210
5 OÜ Heko Põld 0 1111 Heino Kõrgeperv heino@puhja.ee  7451660
6 OÜ Lutsuland 56101 Urmas Luts leap@hot.ee  5056183
7 MTÜ Puhja Strohh 93121 Enn Pokk enn@tartutk.ee  5261136
8 KAMBJA VALLAVALITSUS 84114 Kristi Kull kristi.kull@ylenurme.ee 5276413
9 MTÜ Koduvald Kambja 93199 Taivo Prants taivo.prants@kambja.ee 56565140
10 OÜ Tõusuorg 68201 Mati Luik mati@premium7.ee 5020401
11 OÜ Trives 16109 Eiko Roomet eiko@trives.ee  5116816
12 MTÜ Hobuatlase Selts 96099 Erlend Sild erlend@sild.ee 5100889
13 MTÜ Avatud Pangodi 94992 Eve Pohlak evepohlak@gmail.com 55633216
14 OÜ Andre Farm 0 1411 Erika Pääbus info@andrefarm.ee 53049809
15 OÜ Heller Kaubandus 47111 Tõnu Väljan heller@heller.ee 5093571
16 MTÜ Ülenurme Käsitöö- ja Rahvuskultuuri Selts "Nurmenukk"  85529 Maire Henno maireh@yle.edu.ee 55628457
17 MTÜ GPS Abi Inimestele 62031 Meljo Musto meljom@gmail.com 56623626
18 MTÜ Õnnemaa 94995 Kersti Leis kersti@onnemaa.ee 53315342
19 OÜ Aida Puhkemaja 55202 Ilmar Metsanurk info@aida.ee 5202888
20 MTÜ Uhti Küla Süda 90031 Kai Paks uhti@uhti.ee 5187821
21 KASTRE VALLAVALITSUS 84114 Priit Lomp priit.lomp@kastre.ee 56982166
22 OÜ Sulase PT 0 1611 Kalle Mölder sulase@hot.ee 5127147
23 MTÜ Kurepalu Külaselts Priius 93291 Tiit Kruusement tiit.kruusement@mail.ee 55566220
24 MTÜ Rõka Külaselts 94992 Kairi Kell kairi.kell@mail.ee 55687026
25 MTÜ Haaslava Meeskoor 90012 Aivar Matt aivar.matt@gmail.com 5165982
26 OÜ Farmbalt 0 1111 Juhan Ojamaa juhan.ojamaa@farmbalt.eu 5233643
27 MTÜ Laulu-mänguselts Helin 93299 Anu Kontro anukontro@gmail.com 53337461
28 MTÜ Kawershof 93299 Sirje Jõgiaas sirje.jogiaas@mail.ee 5107838
29 FIE Toivo Mardisalu Kangro Talu 0 1131 Toivo Mardisalu mardisalutoivo@hot.ee 55627157
30 OÜ Mauleman 41201 Aivar Matt aivar.matt@gmail.com 5165982
31 MTÜ Kastre Kultuuriait  93299 Vaike Lillemäe vaike.lillemae@gmail.com 5061297
32 MTÜ Tartu Kalastajate Klubi 55203 Mare Laur marelaur@gmail.com 56463616
33 OÜ Avi Puutöökoda 31091 Ain Avi klassikinterior.ain@gmail.com 5279673
34 MTÜ Jaago Sõbrad 94995 Inga Talvis inga.talvis@gmail.com 5297919
35 MTÜ Laulu- ja Mänguselts Lõoke 94995 Ene Runno ene.runno@gmail.com 5183304
36 OÜ Projektitark 74901 Epp Säga epp@maamees.ee 5261630
37 LUUNJA VALLAVALITSUS 84114 Aare Anderson aare@luunja.ee  5200794
38 MTÜ Luunja Maanaiste Selts 94992 Tiina Pern luunjamns@hot.ee 7352522
39 MTÜ Sirgu Küla Selts 94992 Sille Kerner lillerei@gmail.com 5291171
40 MTÜ Münnich 96099 Sven Šois sven@horsemarket.ee  5111106
41 MTÜ Luunja Külade Koda 94992 Viktor Muuli viktor.muuli@gmail.com 5177697
42 MTÜ Sporditeenindus 93121 Andri Sabrodin spordi.teenindus@mail.ee 56480052
43 FIE Urmas Pärnalaas 0 1131 Urmas Pärnalaas urmas.parnalaas@gmail.com 5528244
44 MTÜ Loodusteaduse ja Tehnoloogia Ühendus "Ööbik" 94996 Arne Pilvet nachtigal@hot.ee 53828807
45 OÜ Sündmuste Looja 56101 Lilian Saage lilian.saage@gmail.com 5245425
46 OÜ Tesmasan 55101 Imants Trofimov imants@loodus.net 55686253
47 NÕO VALLAVALITSUS 84114 Rain Sangernebo rain@nvv.ee 5038082
48 OÜ Guitop 93299 Lembit Toru lembit@tmsl.ee 55560888
49 OÜ Haraldi Grupp 68201 Harald Lepisk harald@djstore.ee 5266918
50 MTÜ Nõgiaru Külaselts 94992 Kristel Hüdsi kristelhudsi@gmail.com 56887488
51 MTÜ Meeri Küla Arendamise Selts 94992 Anneli Saaroja meeriselts@gmail.com 5117129
52 MTÜ Palu Puhkajate Looduskeskus 93299 Ulvi Toru ulvitoru@hot.ee 55575544
53 OÜ Luke Farmimeierei 10512 Aigar Brett aigar@brett.ee 56688878
54 Vapramäe-Vellavere-Vitipalu SA 94996 Gea Järvela sihtasutus@vvvs.ee 5088359
55 SA Luke Mõis 94992 Aivar Kuuskvere aivar.kuuskvere@gmail.com 5013164
56 OÜ Rohelohe 74901 Eiko Keeman eiko.keeman@gmail.com 5128663
57 MTÜ Nõo Ratsaklubi 93199 Enn Luha enn@heliapuit.ee 5055650
58 OÜ Semu Aed 81301 Esta Tamm estatamm12@gmail.com 5253647
59 MTÜ Nõo Päästeselts   Ragnar Sarapuu ragnar.sarapuu@outlook.com 5574946
60 PEIPSIÄÄRE VALLAVALITSUS 84114 Aleksandr Širokov vallavanem@peipsivald.ee 5040738
61 MTÜ Alatskivi Looduskeskus  94996 Aire Järve aire.jarve@gmail.com 56835544
62 OÜ Slaker 56101 Liia Vassila alatskivi@lossirestoran.eu 53032485
63 MTÜ Peatskivi 94992 Andres Zirk andres.zirk@energia.ee 5114673
64 SA Alatskivi Loss 91031 Eve Sild info@alatskiviloss.ee 5293136
65 AS Kallaste Kalur 0 3121 Viktor Nukka info@rannapuura.ee  
66 MTÜ Kallaste Vabatahtlik Päästeühing 84251 Svetlana Amelina svetlana.amelina1@gmail.com 55656823
67 MTÜ Piiri Peal 94992 Aime Güsson aimegysson@yahoo.com 5296281
68 TÜ Köögiviljaühistu Peipsiveere 46311 Ingvar Tšižikov ingvar.tsizikov@gmail.com 5235155
69 MTÜ Välgi Külaselts 94995 Mati Järvoja matijarvoja@hot.ee 5143976
70 MTÜ Vara Maanaiste Selts 94992 Ene Kukk enekukk@mail.ee 7315825
71 MTÜ Koosa Küla Arendusselts 94992 Sirje Leini sirjelei@gmail.com 5189935
72 MTÜ Alajõe Külaselts 94992 Küllike Kuusik kyllike.kuusik@gmail.com 5038556
73 OÜ Koosalaane 81301 Raido Tamm raido.tamm@gmail.com 5138927
74 MTÜ Peipsimaa Kogukonnaköök 94992 Tauno Laasik maitseelamuse.koda@gmail.com 53460078
75 RÄPINA VALLAVALITSUS 84114 Ester Lemats ester.lemats@rapina.ee 53292980
76 MTÜ Meeksi Maanaiste Selts 94992 Brigita Kenk kenkbrigita@gmail.com 5252659
77 OÜ Empreste 0 3121 Margus Narusing empreste@hot.ee 5235915
78 TARTU LINNAVALITSUS 84114 Katrin Reiljan katrin.reiljan@raad.tartu.ee 53345253
79 OÜ Kolman Project 46901 Nikolai Männik n.mannik@gmail.com  5064287
80 MTÜ Rahinge Külaselts 94992 Külli Pann rahingekylaselts@gmail.com 56462692
81 OÜ Aiasõber 0 1301 Lembit Kaarna lembit@aiasober.ee  5510131
82 OÜ Leetsi 55103 Kristel Kiisla kristel.kiisla@gmail.com  5035723
83 MF Tootmine OÜ   Toomas Marga toomas.marga@puu-uuristajad.eu 5540499
84 TARTU VALLAVALITSUS 84114 Jarno Laur jarno.laur@tartuvald.ee 5167879
85 OÜ Sonictest 61209 Imre Kuus sonictest@sonictest.ee 5055961
86 MTÜ Sootaga Maanaiste Selts 93299 Urve Kaasik urvekaasik@hot.ee 53412408
87 OÜ Forevi 0 1111 Ülle Puusta forevi@kodu.ee 56659359
88 OÜ Amme Park 41201 Tiit Sarapuu tiit@dentes.ee 5030152
89 OÜ Latikas 0 3121 Ilmar Metsanurk info@aida.ee 5202888
90 SA Piirissaare Areng 94992 Ilmar Metsanurk info@aida.ee 5202888
91 MTÜ Piirissaare Turism 73111 Maie Koitmäe maie.koitmae1@gmail.com 56046117
92

Saadjärve Sadamaselts MTÜ

9499 Enn Baun saadjarvesadam@gmail.com 55655755
  Piirkonnaülesed        
93 SA Tartumaa Turism 79901 Annika Ojasaar annika.ojasaar@visittartu.com  58867883
94 MTÜ ABC Arendus 96099 Siim Ausmees siimausmees@gmail.com  5032748
95 MTÜ Sibulatee 94992 Liis Lainemäe info@sibulatee.ee  56480065
96 MTÜ Tartumaa Rahvakultuuri Keskselts 93291 Ants Johanson info@traks.ee  5057303


TAS-i liikmete nimekiri 10.09.2019 seisuga PDF failina 

Liikmete nimekiri kodulehel on uuendatud, seisuga 10.09.2019

   Send article as PDF   

Projektitoetused

Taotlusvoor on avatud 15.-30. jaanuar 2020

    Taotlusi saab esitada meetmetesse:
  • 1.1. Väiketootmise ja teenuste arendamine
  • 1.2. Turismiettevõtluse arendamine  
  • 2.1. Kohalike traditsioonide hoidmine ja arendamine
  • 2.2. Noorte aktiviseerimine

NB! Taotlus tuleb esitada kahes keskkonnas: 

TASi e-keskkond

PRIA e-keskkond     

Noorte väikeprojektide uued taotlusvoorud avanevad 2020.

 

 

                                                                          

 

  • Tegevuskalender

    << Dec 2019 >>
    ETKNRLP
    25 26 27 28 29 30 1
    2 3 4 5 6 7 8
    9 10 11 12 13 14 15
    16 17 18 19 20 21 22
    23 24 25 26 27 28 29
    30 31 1 2 3 4 5
  • mWeb