Liikmed

Tartumaa Arendusseltsi liikmeteks on 69 juriidilist isikut (seisuga juuni 2021).

9 kohalikku omavalitsust, 38 mittetulundusühingut või sihtasutust ja 22 äriühingut või FIE-t.

Liikmete nimekiri kodulehel on uuendatud seisuga juuni 2021.

Jrk Liige EMTAK Esindaja nimi E-mail Telefon
1 ELVA VALLAVALITSUS 84114 Mikk Järv mikk.jarv@elva.ee 5170306
2 OÜ C.T. Grupp 41201 Priit Värv ctgrupp@gmail.com 5149508
3 MTÜ Mäeotsa Külaselts 94995 Alar Ilp alarilp@gmail.com 56242069
4 FIE Sääniku talu 1111 Kaarel Tuvike rutt.tuvike@mail.ee 56659210
5 OÜ Heko Põld 1111 Heino Kõrgeperv heino@heko.ee  5091446
6 KAMBJA VALLAVALITSUS 84114 Kristi Kull kristi.kull@ylenurme.ee 5276413
7 MTÜ Koduvald Kambja 93199 Taivo Prants taivo.prants@kambja.ee 56565140
8 OÜ Tõusuorg 68201 Mati Luik mati.luik@toomemaa.ee 5020401
9 MTÜ SILD Eventing 96099 Erlend Sild erlend@sild.ee 5100889
10 OÜ Andre Farm 0 1411 Erika Pääbus info@andrefarm.ee 53049809
11 MTÜ Ülenurme Käsitöö- ja Rahvuskultuuri Selts "Nurmenukk"  85529 Maire Henno maire.henno@yle.edu.ee 55628457
12 MTÜ GPS Abi Inimestele 62031 Meljo Musto meljom@gmail.com 56623626
13 MTÜ Õnnemaa 94995 Kersti Leis kersti@onnemaa.ee 53315342
14 MTÜ Uhti Küla Süda 90031 Kai Paks uhti@uhti.ee 5187821
15 OÜ ST Ärigrupp 46712 Sulev Tehvand info@starigrupp.ee 5076315
16 KASTRE VALLAVALITSUS 84114 Priit Lomp priit.lomp@kastre.ee 56982166
17 MTÜ Kurepalu Külaselts Priius 93291 Tiit Kruusement tiit.kruusement@mail.ee 55566220
18 MTÜ Rõka Külaselts 94992 Kairi Kell kairi.kell@mail.ee 55687026
19 MTÜ Haaslava Meeskoor 90012 Aivar Matt aivar.matt@gmail.com 5165982
20 OÜ Farmbalt 0 1111 Juhan Ojamaa juhan.ojamaa@farmbalt.eu 5233643
21 MTÜ Laulu-mänguselts Helin 93299 Anu Kontro anukontro@gmail.com 53337461
22 MTÜ Külaselts Kawershof 93299 Sirje Jõgiaas sirje.jogiaas@mail.ee 5107838
23 OÜ Mauleman 41201 Aivar Matt aivar.matt@gmail.com 5165982
24 MTÜ Tartu Kalastajate Klubi 55203 Mare Laur marelaur@gmail.com 56463616
25 OÜ Avi Puutöökoda 31091 Ain Avi klassikinterior.ain@ gmail.com 5279673
26 MTÜ Jaago Sõbrad 94995 Inga Talvis inga.talvis@gmail.com 5297919
27 MTÜ Laulu- ja Mänguselts Lõoke 94995 Ene Runno ene.runno@gmail.com 5183304
28 LUUNJA VALLAVALITSUS 84114 Aare Anderson aare@luunja.ee  5200794
29 MTÜ Luunja Maanaiste Selts 94992 Tiina Pern lillerei@gmail.com 7352522
30 MTÜ Sirgu Küla Selts 94992 Sille Kerner lillerei@gmail.com 5291171
31 MTÜ Münnich 96099 Sven Šois sven@horsemarket.ee  5111106
32 MTÜ Luunja Külade Koda 94992 Viktor Muuli viktor.muuli@gmail.com 5177697
33 MTÜ Loodusteaduse ja Tehnoloogia Ühendus "Ööbik" 94996 Arne Pilvet nachtigal@hot.ee 53828807
34 OÜ Tesmasan 55101 Imants Trofimov imants@biospa.ee 55686253
35 NÕO VALLAVALITSUS 84114 Rain Sangernebo rain@nvv.ee 5038082
36 OÜ Haraldi Grupp 68201 Harald Lepisk harald@djstore.ee 5266918
37 MTÜ Meeri Küla Arendamise Selts 94992 Anneli Saaroja meeriselts@gmail.com 5117129
38 MTÜ Palu Puhkajate Looduskeskus 93299 Ulvi Toru ulvitoru@hot.ee 55575544
39 Vapramäe-Vellavere-Vitipalu SA 94996 Gea Järvela sihtasutus@vvvs.ee 5088359
40 SA Luke Mõis 94992 Aivar Kuuskvere aivar.kuuskvere@gmail.
com
5013164
41 OÜ Rohelohe 74901 Eiko Keeman eiko.keeman@gmail.com 5128663
42 OÜ Semu Aed 81301 Esta Tamm estatamm12@gmail.com 5253647
43 PEIPSIÄÄRE VALLAVALITSUS 84114 Aleksandr Širokov vallavanem@peipsivald.ee 5040738
44 MTÜ Alatskivi Looduskeskus  94996 Aire Järve aire.jarve@gmail.com 56835544
45 OÜ Slaker 56101 Liia Vassila alatskivi@lossirestoran.eu 53032485
46 MTÜ Peatskivi 94992 Andres Zirk andres.zirk@energia.ee 5114673
47 SA Alatskivi Loss 91031 Laura Lillepalu-Scott info@alatskiviloss.ee 51984403
48 MTÜ Vara Maanaiste Selts 94992 Ene Kukk enekukk@mail.ee 7315825
49 MTÜ Alajõe Külaselts 94992 Küllike Kuusik kullike.kuusik@gmail.com 5038556
50 OÜ Koosalaane 81301 Raido Tamm raido.tamm@gmail.com 5138927
51 MTÜ Peipsimaa Kogukonnaköök 94992 Tauno Laasik maitseelamuse.koda@ gmail.com 53460078
52 RÄPINA VALLAVALITSUS 84114 Ester Lemats ester.lemats@rapina.ee 53292980
53 MTÜ Meeksi Maanaiste Selts 94992 Brigita Kenk kenkbrigita@gmail.com 5252659
54 OÜ Empreste 0 3121 Margus Narusing empreste@hot.ee 5235915
55 TARTU LINNAVALITSUS 84114 Katrin Reiljan katrin.reiljan@raad. tartu.ee 53345253
56 OÜ Kolman Project 46901 Nikolai Männik n.mannik@gmail.com  5064287
57 MTÜ Rahinge Külaselts 94992 Külli Pann rahingekylaselts@gmail.
com
56462692
58 OÜ Aiasõber 0 1301 Lembit Kaarna lembit@aiasober.ee  5510131
59 OÜ Leetsi 55103 Kristel Kiisla kristel.kiisla@gmail.com  5035723
60 TARTU VALLAVALITSUS 84114 Jarno Laur jarno.laur@tartuvald.ee 5167879
61 MTÜ Sootaga Maanaiste Selts 93299 Urve Kaasik urvekaasik@hot.ee 53412408
62 OÜ Forevi 1111 Ülle Puusta forevi@kodu.ee 56659359
63 OÜ Amme Park 41201 Tiit Sarapuu tiit@dentes.ee 5030152
64 OÜ Latikas 0 3121 Ilmar Metsanurk kala1239@hot.ee 5202888
65 MTÜ Piirissaare Turism 73111 Maie Koitmäe maie.koitmae1@gmail. com 56046117
66 Saadjärve Sadamaselts MTÜ 9499 Enn Braun saadjarvesadam@gmail.
com
55655755
  Piirkonnaülesed        
67 SA Tartumaa Turism 79901 Annika Ojasaar annika.ojasaar@ visittartu.com  58867883
68 MTÜ Sibulatee 94992 Liis Lainemäe info@sibulatee.ee  56480065
69 MTÜ Tartumaa Rahvakultuuri Keskselts 93291 Ants Johanson info@traks.ee  5057303

 

 

 

 

 

 

   Send article as PDF   

Projektitoetused

Noortefondi uued taotlusvoorud toimuvad 2022. a.

Rohkem infot:   

 https://tartumaanoored.ee/noortefond/                                         

 

  • Tegevuskalender

    << Oct 2021 >>
    ETKNRLP
    27 28 29 30 1 2 3
    4 5 6 7 8 9 10
    11 12 13 14 15 16 17
    18 19 20 21 22 23 24
    25 26 27 28 29 30 31