Liikmed

Tartumaa Arendusseltsi liikmeteks on 84 juriidilist isikut (seisuga detsember 2020).

9 kohalikku omavalitsust, 43 mittetulundusühingut või sihtasutust ja 32 äriühingut või FIE-t.

Liikmete nimekiri kodulehel on uuendatud seisuga detsember 2020.

Jrk Liige EMTAK          Esindaja nimi E-mail Telefon
1 ELVA VALLAVALITSUS 84114 Mikk Järv mikk.jarv@elva.ee 5170306
2 OÜ C.T. Grupp 41201 Priit Värv ctgrupp@gmail.com 5149508
3 MTÜ Mäeotsa Külaselts 94995 Alar Ilp alarilp@gmail.com 56242069
4 FIE Sääniku talu 1111 Kaarel Tuvike rutt.tuvike@mail.ee 56659210
5 OÜ Heko Põld 1111 Heino Kõrgeperv heino@puhja.ee  7451660
6 OÜ Lutsuland 56101 Urmas Luts leap@hot.ee  5056183
7 MTÜ Puhja Strohh 93121 Enn Pokk enn@tartutk.ee  5261136
8 KAMBJA VALLAVALITSUS 84114 Kristi Kull kristi.kull@ylenurme.ee 5276413
9 MTÜ Koduvald Kambja 93199 Taivo Prants taivo.prants@kambja.ee 56565140
10 OÜ Tõusuorg 68201 Mati Luik mati.luik@toomemaa.ee 5020401
11 MTÜ SILD Eventing 94995 Erlend Sild erlend@sild.ee 5100889
12 OÜ Andre Farm 0 1411 Erika Pääbus info@andrefarm.ee 53049809
13 OÜ Heller Kaubandus 47111 Tõnu Väljan heller@heller.ee 5093571
14 MTÜ Ülenurme Käsitöö- ja Rahvuskultuuri Selts “Nurmenukk”  85529 Maire Henno maireh@yle.edu.ee 55628457
15 MTÜ GPS Abi Inimestele 62031 Meljo Musto meljom@gmail.com 56623626
16 MTÜ Õnnemaa 94995 Kersti Leis kersti@onnemaa.ee 53315342
17 MTÜ Uhti Küla Süda 90031 Kai Paks uhti@uhti.ee 5187821
18 OÜ ST Ärigrupp 46712 Sulev Tehvand info@starigrupp.ee 5076315
19 KASTRE VALLAVALITSUS 84114 Priit Lomp priit.lomp@kastre.ee 56982166
20 OÜ Sulase PT 0 1611 Kalle Mölder sulase@hot.ee 5127147
21 MTÜ Kurepalu Külaselts Priius 93291 Tiit Kruusement tiit.kruusement@mail.ee 55566220
22 MTÜ Rõka Külaselts 94992 Kairi Kell kairi.kell@mail.ee 55687026
23 MTÜ Haaslava Meeskoor 90012 Aivar Matt aivar.matt@gmail.com 5165982
24 OÜ Farmbalt 0 1111 Juhan Ojamaa juhan.ojamaa@farmbalt.eu 5233643
25 MTÜ Laulu-mänguselts Helin 93299 Anu Kontro anukontro@gmail.com 53337461
26 MTÜ Kawershof 93299 Sirje Jõgiaas sirje.jogiaas@mail.ee 5107838
27 FIE Toivo Mardisalu Kangro Talu 0 1131 Toivo Mardisalu toivomardisalu@gmail.
com
55627157
28 OÜ Mauleman 41201 Aivar Matt aivar.matt@gmail.com 5165982
29 MTÜ Tartu Kalastajate Klubi 55203 Mare Laur marelaur@gmail.com 56463616
30 OÜ Avi Puutöökoda 31091 Ain Avi klassikinterior.ain@ gmail.com 5279673
31 MTÜ Jaago Sõbrad 94995 Inga Talvis inga.talvis@gmail.com 5297919
32 MTÜ Laulu- ja Mänguselts Lõoke 94995 Ene Runno ene.runno@gmail.com 5183304
33 LUUNJA VALLAVALITSUS 84114 Aare Anderson aare@luunja.ee  5200794
34 MTÜ Luunja Maanaiste Selts 94992 Tiina Pern luunjamns@hot.ee 7352522
35 MTÜ Sirgu Küla Selts 94992 Sille Kerner lillerei@gmail.com 5291171
36 MTÜ Münnich 96099 Sven Šois sven@horsemarket.ee  5111106
37 MTÜ Luunja Külade Koda 94992 Viktor Muuli viktor.muuli@gmail.com 5177697
38 MTÜ Loodusteaduse ja Tehnoloogia Ühendus “Ööbik” 94996 Arne Pilvet nachtigal@hot.ee 53828807
39 OÜ Sündmuste Looja 56101 Lilian Saage lilian.saage@gmail.com 5245425
40 OÜ Tesmasan 55101 Imants Trofimov imants@loodus.net 55686253
41 NÕO VALLAVALITSUS 84114 Rain Sangernebo rain@nvv.ee 5038082
42 OÜ Guitop 93299 Lembit Toru lembit@tmsl.ee 55560888
43 OÜ Haraldi Grupp 68201 Harald Lepisk harald@djstore.ee 5266918
44 MTÜ Meeri Küla Arendamise Selts 94992 Anneli Saaroja meeriselts@gmail.com 5117129
45 MTÜ Palu Puhkajate Looduskeskus 93299 Ulvi Toru ulvitoru@hot.ee 55575544
46 OÜ Luke Farmimeierei 10512 Aigar Brett aigar@brett.ee 56688878
47 Vapramäe-Vellavere-Vitipalu SA 94996 Gea Järvela sihtasutus@vvvs.ee 5088359
48 SA Luke Mõis 94992 Aivar Kuuskvere aivar.kuuskvere@gmail.
com
5013164
49 OÜ Rohelohe 74901 Eiko Keeman eiko.keeman@gmail.com 5128663
50 MTÜ Nõo Ratsaklubi 93199 Enn Luha enn@heliapuit.ee 5055650
51 OÜ Semu Aed 81301 Esta Tamm estatamm12@gmail.com 5253647
52 PEIPSIÄÄRE VALLAVALITSUS 84114 Aleksandr Širokov vallavanem@peipsivald.ee 5040738
53 MTÜ Alatskivi Looduskeskus  94996 Aire Järve aire.jarve@gmail.com 56835544
54 OÜ Slaker 56101 Liia Vassila alatskivi@lossirestoran.eu 53032485
55 MTÜ Peatskivi 94992 Andres Zirk andres.zirk@energia.ee 5114673
56 SA Alatskivi Loss 91031 Eve Sild info@alatskiviloss.ee 5293136
57 AS Kallaste Kalur 0 3121 Viktor Nukka info@rannapuura.ee  
58 MTÜ Piiri Peal 94992 Aime Güsson aimegysson@yahoo.com 5296281
59 MTÜ Välgi Külaselts 94995 Mati Järvoja matijarvoja@hot.ee 5143976
60 MTÜ Vara Maanaiste Selts 94992 Ene Kukk enekukk@mail.ee 7315825
61 MTÜ Koosa Küla Arendusselts 94992 Sirje Leini sirjelei@gmail.com 5189935
62 MTÜ Alajõe Külaselts 94992 Küllike Kuusik kyllike.kuusik@gmail. com 5038556
63 OÜ Koosalaane 81301 Raido Tamm raido.tamm@gmail.com 5138927
64 MTÜ Peipsimaa Kogukonnaköök 94992 Tauno Laasik maitseelamuse.koda@ gmail.com 53460078
65 RÄPINA VALLAVALITSUS 84114 Ester Lemats ester.lemats@rapina.ee 53292980
66 MTÜ Meeksi Maanaiste Selts 94992 Brigita Kenk kenkbrigita@gmail.com 5252659
67 OÜ Empreste 0 3121 Margus Narusing empreste@hot.ee 5235915
68 TARTU LINNAVALITSUS 84114 Katrin Reiljan katrin.reiljan@raad. tartu.ee 53345253
69 OÜ Kolman Project 46901 Nikolai Männik n.mannik@gmail.com  5064287
70 MTÜ Rahinge Külaselts 94992 Külli Pann rahingekylaselts@gmail.
com
56462692
71 OÜ Aiasõber 0 1301 Lembit Kaarna lembit@aiasober.ee  5510131
72 OÜ Leetsi 55103 Kristel Kiisla kristel.kiisla@gmail.com  5035723
73 MF Tootmine OÜ   Toomas Marga toomas.marga@puu-uuristajad.eu 5540499
74 TARTU VALLAVALITSUS 84114 Jarno Laur jarno.laur@tartuvald.ee 5167879
75 OÜ Sonictest 61209 Imre Kuus sonictest@sonictest.ee 5055961
76 MTÜ Sootaga Maanaiste Selts 93299 Urve Kaasik urvekaasik@hot.ee 53412408
77 OÜ Forevi 1111 Ülle Puusta forevi@kodu.ee 56659359
78 OÜ Amme Park 41201 Tiit Sarapuu tiit@dentes.ee 5030152
79 OÜ Latikas 0 3121 Ilmar Metsanurk info@aida.ee 5202888
80 MTÜ Piirissaare Turism 73111 Maie Koitmäe maie.koitmae1@gmail. com 56046117
81 Saadjärve Sadamaselts MTÜ 9499 Enn Braun saadjarvesadam@gmail.
com
55655755
  Piirkonnaülesed        
82 SA Tartumaa Turism 79901 Annika Ojasaar annika.ojasaar@ visittartu.com  58867883
83 MTÜ Sibulatee 94992 Liis Lainemäe info@sibulatee.ee  56480065
84 MTÜ Tartumaa Rahvakultuuri Keskselts 93291 Ants Johanson info@traks.ee  5057303
   Send article as PDF   

Projektitoetused

Noorte väikeprojektide esitamise tähtajad 2021. a:

  • 5. veebruar
  • 5. aprill
  • 4. juuni

Rohkem infot:   

 https://tartumaanoored.ee/noortefond/                                         

 

  • Tegevuskalender

    << Jan 2021 >>
    ETKNRLP
    28 29 30 31 1 2 3
    4 5 6 7 8 9 10
    11 12 13 14 15 16 17
    18 19 20 21 22 23 24
    25 26 27 28 29 30 31
  • mWeb