Liikmed

Tartumaa Arendusseltsi liikmeteks on 68 juriidilist isikut (seisuga mai 2022).

9 kohalikku omavalitsust, 36 mittetulundusühingut või sihtasutust ja 23 äriühingut või FIE-t.

Jrk Liige EMTAK Esindaja nimi E-mail Telefon
1 ELVA VALLAVALITSUS 84114 Kertu Vuks kertu.vuks@elva.ee 58137086
2 OÜ C.T. Grupp 41201 Priit Värv priit.varv@elva.ee 5149508
3 MTÜ Mäeotsa Külaselts 94995 Alar Ilp alarilp@gmail.com 56242069
4 FIE Sääniku talu 01111 Kaarel Tuvike rutt.tuvike@mail.ee 56659210
5 OÜ Heko Põld 01111 Heino Kõrgeperv heino@heko.ee  5091446
6 KAMBJA VALLAVALITSUS 84114 Kristi Kull kristi.kull@kambja.ee 5276413
7 MTÜ Koduvald Kambja 94992 Taivo Prants taivo.prants@kambja.ee 56565140
8 OÜ Tõusuorg 68201 Mati Luik mati.luik@toomemaa.ee 5020401
9 MTÜ SILD Eventing 93199 Erlend Sild erlend@sild.ee 5100889
10 OÜ Andre Farm 01411 Erika Pääbus info@andrefarm.ee 53049809
11 MTÜ Ülenurme Käsitöö- ja Rahvuskultuuri Selts "Nurmenukk"  85529 Maire Henno maire.henno@yle.edu.ee 55628457
12 MTÜ GPS Abi Inimestele 62031 Meljo Musto meljom@gmail.com 56623626
13 MTÜ Õnnemaa 94995 Kersti Leis kersti@onnemaa.ee 53315342
14 MTÜ Uhti Küla Süda 90031 Kai Paks uhti@uhti.ee 5187821
15 OÜ STX INVEST 46712 Sulev Tehvand  info@stx.ee 5076315
16 OÜ Skycorp 72191 Marek Alliksoo  info@sky-corp.eu 56729717
17 OÜ Rahvamatkad 9319 Karin Sild karin@rahvamatkad.ee 5156846
18 KASTRE VALLAVALITSUS 84301 Priit Lomp priit.lomp@kastre.ee 56982166
19 MTÜ Kurepalu Külaselts Priius 93291 Tiit Kruusement tiit.kruusement@mail.ee 55566220
20 MTÜ Rõka Külaselts 94992 Kairi Kell kairi.kell@mail.ee 55687026
21 MTÜ Haaslava Meeskoor 94995 Aivar Matt aivar.matt@gmail.com 5165982
22 OÜ Farmbalt 0 1111 Juhan Ojamaa juhan.ojamaa@farmbalt.eu 5233643
23 MTÜ Külaselts Kawershof 93299 Sirje Jõgiaas sirje.jogiaas@mail.ee 5107838
24 OÜ Mauleman 41201 Aivar Matt aivar.matt@gmail.com 5165982
25 MTÜ Tartu Kalastajate Klubi 77211 Mare Laur marelaur@gmail.com 56463616
26 OÜ Avi Puutöökoda 31091 Ain Avi klassikinterior.ain@ gmail.com 5279673
27 MTÜ Jaago Sõbrad 94995 Inga Talvis inga.talvis@gmail.com 5297919
28 MTÜ Laulu- ja Mänguselts Lõoke 94995 Ene Runno ene.runno@gmail.com 5183304
29 LUUNJA VALLAVALITSUS 84114 Aare Anderson aare.anderson@luunja.ee  5200794
30 MTÜ Luunja Maanaiste Selts 94992 Tiina Pern lillerei@gmail.com 7352522
31 MTÜ Sirgu Küla Selts 94992 Sille Kerner lillerei@gmail.com 5291171
32 MTÜ Münnich 9609 Sven Šois sven@horsemarket.ee  5111106
33 MTÜ Luunja Külade Koda 94992 Viktor Muuli viktor.muuli@gmail.com 5177697
34 MTÜ Loodusteaduse ja Tehnoloogia Ühendus "Ööbik" 72191 Arne Pilvet nachtigal@hot.ee 53828807
35 OÜ Tesmasan 55101 Imants Trofimov imants@biospa.ee 55686253
36 NÕO VALLAVALITSUS 84114 Maano Koemets maano@nvv.ee 53425242
37 OÜ Haraldi Grupp 68329 Harald Lepisk harald@djstore.ee 5266918
38 MTÜ Meeri Küla Arendamise Selts 94992 Anneli Saaroja meeriselts@gmail.com 5117129
39 MTÜ Palu Puhkajate Looduskeskus 94995 Ulvi Toru ulvitoru@hot.ee 55575544
40 Vapramäe-Vellavere-Vitipalu SA 85599 Gea Järvela sihtasutus@vvvs.ee 5088359
41 SA Luke Mõis 94992 Aivar Kuuskvere aivar.kuuskvere@gmail.
com
5013164
42 OÜ Semu Aed 82111 Esta Tamm estatamm12@gmail.com 5253647
43 MTÜ Stellaarium 85601 Heli Lätt heli.latt@ut.ee 56959711
44 PEIPSIÄÄRE VALLAVALITSUS 84114 Piibe Koemets piibe.koemets@peipsivald.ee 5291771
45 OÜ Slaker 56101 Liia Vassila alatskivi@lossirestoran.eu 53032485
46 SA Alatskivi Loss 91031 Laura Lillepalu-Scott info@alatskiviloss.ee 51984403
47 MTÜ Vara Maanaiste Selts 94992 Ene Kukk enekukk@mail.ee 7315825
48 MTÜ Alajõe Külaselts 94992 Küllike Kuusik kullike.kuusik@gmail.com 5038556
49 OÜ Koosalaane 02401 Raido Tamm raido.tamm@gmail.com 5138927
50 MTÜ Peipsimaa Kogukonnaköök 94992 Tauno Laasik maitseelamuse.koda@ gmail.com 53460078
51 RÄPINA VALLAVALITSUS 84114 Ester Lemats ester.lemats@rapina.ee 53292980
52 MTÜ Meeksi Maanaiste Selts 94992 Brigita Kenk kenkbrigita@gmail.com 5252659
53 OÜ Empreste 0 3121 Margus Narusing empreste@hot.ee 5235915
54 TARTU LINNAVALITSUS 84114 Kaili Ojamets kaili.ojamets@tartu.ee 53437556
55 OÜ Kolman Project 46901 Nikolai Männik n.mannik@gmail.com  5064287
56 MTÜ Rahinge Külaselts 94992 Külli Pann rahingekylaselts@gmail.
com
56462692
57 OÜ Aiasõber 0 1301 Lembit Kaarna lembit@aiasober.ee  5510131
58 OÜ Leetsi 68201 Kristel Kiisla kristel.kiisla@gmail.com  5035723
59 TARTU VALLAVALITSUS

84114

Jarno Laur jarno.laur@tartuvald.ee 5167879
60 MTÜ Sootaga Maanaiste Selts 9329 Urve Kaasik urvekaasik@hot.ee 53412408
61 OÜ Forevi 01111 Ülle Puusta forevi@kodu.ee 56659359
62 OÜ Amme Park 68201 Tiit Sarapuu tiit@dentes.ee 5030152
63 OÜ Latikas 10201 Ilmar Metsanurk kala1239@hot.ee 5202888
64 MTÜ Piirissaare Turism 96099 Maie Koitmäe maie.koitmae1@gmail. com 56046117
65 Saadjärve Sadamaselts MTÜ 93299 Enn Braun saadjarvesadam@gmail.
com
55655755
  Piirkonnaülesed        
66 SA Tartumaa Turism 79901 Annika Ojasaar annika.ojasaar@ visittartu.com  58867883
67 MTÜ Sibulatee 94992 Liis Lainemäe info@sibulatee.ee  56480065
68 MTÜ Tartumaa Rahvakultuuri Keskselts 93291 Ants Johanson info@traks.ee  5057303

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Send article as PDF   

Projektitoetused

      2022. a taotlusvormid ja taotlemisinfo

 

           Tartumaa Noortekogu kodulehele

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

                                        👇

                ASTU TAS-i LIIKMEKS

                                        👆

 

  • Tegevuskalender

    << Jul 2022 >>
    ETKNRLP
    27 28 29 30 1 2 3
    4 5 6 7 8 9 10
    11 12 13 14 15 16 17
    18 19 20 21 22 23 24
    25 26 27 28 29 30 31