Liikmed

Tartumaa Arendusseltsi liikmeks on 84 juriidilist isikut (seisuga september 2020).

9 kohalikku omavalitsust, 44 mittetulundusühingut või sihtasutust ja 31 äriühingut või FIE-t.

Jrk Liige EMTAK Esindaja nimi E-mail Telefon
1 ELVA VALLAVALITSUS 84114 Mikk Järv mikk.jarv@elva.ee 5170306
2 OÜ C.T. Grupp 41201 Priit Värv ctgrupp@gmail.com 5149508
3 MTÜ Mäeotsa Külaselts 94995 Alar Ilp alarilp@gmail.com 56242069
4 FIE Sääniku talu 0 1111 Kaarel Tuvike rutt.tuvike@mail.ee 56659210
5 OÜ Heko Põld 0 1111 Heino Kõrgeperv heino@puhja.ee  7451660
6 OÜ Lutsuland 56101 Urmas Luts leap@hot.ee  5056183
7 MTÜ Puhja Strohh 93121 Enn Pokk enn@tartutk.ee  5261136
8 KAMBJA VALLAVALITSUS 84114 Kristi Kull kristi.kull@ylenurme.ee 5276413
9 MTÜ Koduvald Kambja 93199 Taivo Prants taivo.prants@kambja.ee 56565140
10 OÜ Tõusuorg 68201 Mati Luik mati.luik@toomemaa.ee 5020401
11 MTÜ Hobuatlase Selts 96099 Erlend Sild erlend@sild.ee 5100889
12 OÜ Andre Farm 0 1411 Erika Pääbus info@andrefarm.ee 53049809
13 OÜ Heller Kaubandus 47111 Tõnu Väljan heller@heller.ee 5093571
14 MTÜ Ülenurme Käsitöö- ja Rahvuskultuuri Selts “Nurmenukk”  85529 Maire Henno maireh@yle.edu.ee 55628457
15 MTÜ GPS Abi Inimestele 62031 Meljo Musto meljom@gmail.com 56623626
16 MTÜ Õnnemaa 94995 Kersti Leis kersti@onnemaa.ee 53315342
17 MTÜ Uhti Küla Süda 90031 Kai Paks uhti@uhti.ee 5187821
18 KASTRE VALLAVALITSUS 84114 Priit Lomp priit.lomp@kastre.ee 56982166
19 OÜ Sulase Teenused 0 1611 Kalle Mölder sulase@hot.ee 5127147
20 MTÜ Kurepalu Külaselts Priius 93291 Tiit Kruusement tiit.kruusement@mail.ee 55566220
21 MTÜ Rõka Külaselts 94992 Kairi Kell kairi.kell@mail.ee 55687026
22 MTÜ Haaslava Meeskoor 90012 Aivar Matt aivar.matt@gmail.com 5165982
23 OÜ Farmbalt 0 1111 Juhan Ojamaa juhan.ojamaa@farmbalt.eu 5233643
24 MTÜ Laulu-mänguselts Helin 93299 Anu Kontro anukontro@gmail.com 53337461
25 MTÜ Kawershof 93299 Sirje Jõgiaas sirje.jogiaas@mail.ee 5107838
26 FIE Toivo Mardisalu Kangro Talu 0 1131 Toivo Mardisalu toivomardisalu@gmail.com 55627157
27 OÜ Mauleman 41201 Aivar Matt avar.matt@gmail.com 5165982
28 MTÜ Tartu Kalastajate Klubi 55203 Mare Laur marelaur@gmail.com 56463616
29 OÜ Avi Puutöökoda 31091 Ain Avi klassikinterior.ain@gmail.com 5279673
30 MTÜ Jaago Sõbrad 94995 Inga Talvis inga.talvis@gmail.com 5297919
31 MTÜ Laulu- ja Mänguselts Lõoke 94995 Ene Runno ene.runno@gmail.com 5183304
           
32 LUUNJA VALLAVALITSUS 84114 Aare Anderson aare@luunja.ee  5200794
33 MTÜ Luunja Maanaiste Selts 94992 Tiina Pern luunjamns@hot.ee 7352522
34 MTÜ Sirgu Küla Selts 94992 Sille Kerner lillerei@gmail.com 5291171
35 MTÜ Münnich 96099 Sven Šois sven@horsemarket.ee  5111106
36 MTÜ Luunja Külade Koda 94992 Viktor Muuli viktor.muuli@gmail.com 5177697
37 MTÜ Loodusteaduse ja Tehnoloogia Ühendus “Ööbik” 94996 Arne Pilvet nachtigal@hot.ee 53828807
38 OÜ Sündmuste Looja 56101 Lilian Saage lilian.saage@gmail.com 5245425
39 OÜ Tesmasan 55101 Imants Trofimov imants@loodus.net 55686253
40 NÕO VALLAVALITSUS 84114 Rain Sangernebo rain@nvv.ee 5038082
41 OÜ Guitop 93299 Lembit Toru lembit@tmsl.ee 55560888
42 OÜ Haraldi Grupp 68201 Harald Lepisk harald@djstore.ee 5266918
43 MTÜ Meeri Küla Arendamise Selts 94992 Anneli Saaroja meeriselts@gmail.com 5117129
44 MTÜ Palu Puhkajate Looduskeskus 93299 Ulvi Toru ulvitoru@hot.ee 55575544
45 OÜ Luke Farmimeierei 10512 Aigar Brett aigar@brett.ee 56688878
46 Vapramäe-Vellavere-Vitipalu SA 94996 Gea Järvela sihtasutus@vvvs.ee 5088359
47 SA Luke Mõis 94992 Aivar Kuuskvere aivar.kuuskvere@gmail.com 5013164
48 OÜ Rohelohe 74901 Eiko Keeman eiko.keeman@gmail.com 5128663
49 MTÜ Nõo Ratsaklubi 93199 Enn Luha enn@heliapuit.ee 5055650
50 OÜ Semu Aed 81301 Esta Tamm estatamm12@gmail.com 5253647
51 PEIPSIÄÄRE VALLAVALITSUS 84114 Aleksandr Širokov vallavanem@peipsivald.ee 5040738
52 MTÜ Alatskivi Looduskeskus  94996 Aire Järve aire.jarve@gmail.com 56835544
53 OÜ Slaker 56101 Liia Vassila alatskivi@lossirestoran.eu 53032485
54 MTÜ Peatskivi 94992 Andres Zirk andres.zirk@energia.ee 5114673
55 SA Alatskivi Loss 91031 Eve Sild info@alatskiviloss.ee 5293136
56 OÜ Kallaste Kalur 0 3121 Viktor Nukka info@rannapuura.ee  
57 MTÜ Piiri Peal 94992 Aime Güsson aimegysson@yahoo.com 5296281
58 MTÜ Välgi Külaselts 94995 Mati Järvoja matijarvoja@hot.ee 5143976
59 MTÜ Vara Maanaiste Selts 94992 Ene Kukk enekukk@mail.ee 7315825
60 MTÜ Koosa Küla Arendusselts 94992 Sirje Leini sirjelei@gmail.com 5189935
61 MTÜ Alajõe Külaselts 94992 Küllike Kuusik kyllike.kuusik@gmail.com 5038556
62 OÜ Koosalaane 81301 Raido Tamm raido.tamm@gmail.com 5138927
63 MTÜ Peipsimaa Kogukonnaköök 94992 Tauno Laasik maitseelamuse.koda@gmail.com 53460078
64 RÄPINA VALLAVALITSUS 84114 Ester Lemats ester.lemats@rapina.ee 53292980
65 MTÜ Meeksi Maanaiste Selts 94992 Brigita Kenk kenkbrigita@gmail.com 5252659
66 OÜ Empreste 0 3121 Margus Narusing empreste@hot.ee 5235915
67 TARTU LINNAVALITSUS 84114 Katrin Reiljan katrin.reiljan@raad.tartu.ee 53345253
68 OÜ Kolman Project 46901 Nikolai Männik n.mannik@gmail.com  5064287
69 MTÜ Rahinge Külaselts 94992 Külli Pann rahingekylaselts@gmail.com 56462692
70 OÜ Aiasõber 0 1301 Lembit Kaarna lembit@aiasober.ee  5510131
71 OÜ Leetsi 55103 Kristel Kiisla kristel.kiisla@gmail.com  5035723
72 MF Tootmine OÜ   Toomas Marga toomas.marga@puu-uuristajad.eu 5540499
73 TARTU VALLAVALITSUS 84114 Jarno Laur jarno.laur@tartuvald.ee 5167879
74 OÜ Sonictest 61209 Imre Kuus sonictest@sonictest.ee 5055961
75 MTÜ Sootaga Maanaiste Selts 93299 Urve Kaasik urvekaasik@hot.ee 53412408
76 OÜ Forevi 0 1111 Ülle Puusta forevi@kodu.ee 56659359
77 OÜ Amme Park 41201 Tiit Sarapuu tiit@dentes.ee 5030152
78 OÜ Latikas 0 3121 Ilmar Metsanurk info@aida.ee 5202888
79 MTÜ Piirissaare Turism 73111 Maie Koitmäe maie.koitmae1@gmail.com 56046117
80 Saadjärve Sadamaselts MTÜ 9499 Enn Baun saadjarvesadam@gmail.com 55655755
  Piirkonnaülesed        
81 SA Tartumaa Turism 79901 Annika Ojasaar annika.ojasaar@visittartu.com  58867883
82 MTÜ ABC Arendus 96099 Siim Ausmees siimausmees@gmail.com  5032748
83 MTÜ Sibulatee 94992 Liis Lainemäe info@sibulatee.ee  56480065
84 MTÜ Tartumaa Rahvakultuuri Keskselts 93291 Ants Johanson info@traks.ee  5057303

Liikmete nimekiri kodulehel on uuendatud seisuga september 2020.

   Send article as PDF   

Projektitoetused

Noorte väikeprojektide esitamise tähtajad aastal 2020 on 05. veebruar, 05. mai ja 05. oktoober

Loe lähemalt Tartumaa Noortekogu veebist https://tartumaanoored.ee/noortefond/ 

 

 

                                                                          

 

  • Tegevuskalender

    << Oct 2020 >>
    ETKNRLP
    28 29 30 1 2 3 4
    5 6 7 8 9 10 11
    12 13 14 15 16 17 18
    19 20 21 22 23 24 25
    26 27 28 29 30 31 1
  • mWeb