Juhatus

Avaliku sektori esindajad

Priit Lomp  – juhatuse esimees
Kastre Vallavalitsus
tel: 56982166
e-mail: priit.lomp@kastre.ee  

Jarno Laur
Tartu Vallavalitsus
tel: 5167879
e-mail: jarno.laur@tartuvald.ee  


Mikk Järv
Elva Vallavalitsus
tel: 5170306
e-mail: mikk.jarv@elva.ee  

 

Kolmanda sektori esindajad

Liis Lainemäe  – juhatuse aseesimees
MTÜ Sibulatee
tel: 56480065
e-mail: info@sibulatee.ee 

Gea Järvela
Vapramäe-Vellavere-Vitipalu SA
tel: 5088359
e-mail: gea@nvv.ee 

Kairi Kell
MTÜ Rõka Külaselts
tel: 55687026
e-mail: kairi.kell@mail.ee 

 

Ettevõtjate esindajad

Ain Avi
OÜ Avi Puutöökoda
tel: 5279673
e-mail: klassikinterior.ain@gmail.com 

Aivar Matt
OÜ Mauleman
tel: 5165982
e-mail: aivar.matt@gmail.com 

Priit Värv
OÜ C.T. Grupp
tel: 5149508
e-mail: ctgrupp@gmail.com 

 

Tartumaa Arendusseltsi juhatusse kuulub üheksa liiget, kes valiti ja kinnitati üldkoosoleku otsusega 30. jaanuaril 2018 kolmeks aastaks. 

 

 

 

   Send article as PDF   

Projektitoetused

Noorte väikeprojektide esitamise tähtajad 2021. a:

  • 5. veebruar
  • 5. aprill
  • 4. juuni

Rohkem infot:   

 https://tartumaanoored.ee/noortefond/                                         

 

  • Tegevuskalender

    << Jan 2021 >>
    ETKNRLP
    28 29 30 31 1 2 3
    4 5 6 7 8 9 10
    11 12 13 14 15 16 17
    18 19 20 21 22 23 24
    25 26 27 28 29 30 31
  • mWeb