Noortefond

Rahastus noortelt noortele

Tartumaa Noortekogu koostöös Tartumaa Arendusseltsiga kuulutavad välja projektitaotlemise konkursi Tartumaa Noortefond „Noortelt Noortele“. Eesmärgiks on toetada Tartumaa Arendusseltsi tegevuspiirkonna noorte isiklikku arengut ja rikastada nende elukeskkonda. Tegevussuundadeks on ühiskondlike väärtuste kujundamine, elukeskkonna parandamine ning avatuse ja tolerantsuse suurendamine.

Noortefondi sihtgrupiks on noored vanuses 12–26. Projektitaotlusi saavad esitada noored, kes on sisse kirjutatud Tartumaa Arendusseltsi tegevuspiirkonda.

Kõik laekunud projektid vaatab üle Tartumaa Noortekogu moodustatud viieliikmeline meeskond, kes suhtleb taotlejatega, juhendab ja aitab noori ning otsustab millised projektid lähevad hindamiskomisjoni ette. Hindamiskomisjon on seitsmeliikmeline. Sellesse kuuluvad kolm esindajat Tartumaa Noortekogust ning esindajad Tartumaa Arendusseltsist, Tartumaa Omavalitsuste Liidust, Kodukant Tartumaast ja Tartu Ärinõuandlast. Hindamiskomisjon otsustab millised projektid saavad rahastust.

Projektitaotlused tuleb esitada Tartumaa Noortekogule e-posti aadressil noortefond.tmnk@gmail.com ja allkirjastatud vorm paberkandjal Riia 15, Tartu Maavalitsus, Riina Sepma, „Noortefond“. Projektide esitamise tähtaegadeks on 15. oktoober ja 1. detsember 2017. a. Informatsiooni taotlemise ja projektide esitamise kohta saab kodulehelt noortekogu.tartumaa.ee/noortefond. Projektitaotlejaid nõustab Tartumaa Noortekogu e-post: noortefond.tmnk@gmail.com. Toetussumma on maksimaalselt 640 EUR ja minimaalselt 63 EUR.

TMNK on Tartu Maavalitsuse juures tegutsev noorteühendus, mille eesmärk on võimaldada noortel osaleda otsustamisprotsessis ja kaitsta oma huvisid neid puudutavates valdkondades. Noortekogu esindab Tartumaa noori, seisab nende huvide ja õiguste eest ning edendab kohalike omavalitsuste noorsootööd. Noortekogu seisab Tartumaa noorte eest nii kohalikul, maakondlikul kui ka riiklikul tasandil.

Martin Tikk räägib, miks noortefond on vajalik ja oluline. 

Lisainfo:
Martin Tikk
Noortefondi koordinaator
Tartumaa Noortekogu
53267516
 
 
 
   Send article as PDF   

Projektitoetused

Noorte väikeprojektide esitamise tähtajad aastal 2020 on 05. veebruar, 05. mai ja 05. oktoober

Loe lähemalt Tartumaa Noortekogu veebist https://tartumaanoored.ee/noortefond/ 

 

 

                                                                          

 

 • Tegevuskalender

  << Apr 2020 >>
  ETKNRLP
  30 31 1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 1 2 3
 • mWeb