Liikmed

Tartumaa Arendusseltsi liikmeks on 99 juriidilist isikut (seisuga 01.04.2018).

9 kohalikku omavalitsust, 52 mittetulundusühingut või sihtasutust ja 38 äriühingut või FIE-t.

Juriidiline liige EMTAK Esindaja nimi E-mail Telefon
ELVA VALLAVALITSUS 84114 Mikk Järv mikk.jarv@elva.ee 5170306
OÜ C.T. Grupp 41201 Priit Värv ctgrupp@gmail.com 5149508
MTÜ Mäeotsa Külaselts 94995 Alar Ilp alarilp@gmail.com 56242069
FIE Sääniku talu 0 1111 Kaarel Tuvike rutt.tuvike@mail.ee 56659210
OÜ Heko Põld 0 1111 Heino Kõrgeperv heino@puhja.ee  7451660
OÜ Lutsuland 56101 Urmas Luts leap@hot.ee  5056183
MTÜ Puhja Strohh 93121 Enn Pokk enn@tartutk.ee  5261136
KAMBJA VALLAVALITSUS 84114 Kristi Kull kristi.kull@ylenurme.ee 5276413
MTÜ Koduvald Kambja 93199 Taivo Prants taivo.prants@kambja.ee 56565140
OÜ Tõusuorg 68201 Mati Luik mati@premium7.ee 5020401
OÜ Trives 16109 Eiko Roomet eiko@trives.ee  5116816
MTÜ Hobuatlase Selts 96099 Erlend Sild erlend@sild.ee 5100889
MTÜ Avatud Pangodi 94992 Eve Pohlak evepohlak@gmail.com 55633216
OÜ Andre Farm 0 1411 Erika Pääbus info@andrefarm.ee 53049809
OÜ Heller Kaubandus 47111 Tõnu Väljan heller@heller.ee 5093571
MTÜ Ülenurme Käsitöö- ja Rahvuskultuuri Selts "Nurmenukk"  85529 Maire Henno maireh@yle.edu.ee 55628457
MTÜ GPS Abi Inimestele 62031 Meljo Musto meljom@gmail.com 56623626
MTÜ Õnnemaa 94995 Kersti Leis kersti@onnemaa.ee 53315342
OÜ Aida Puhkemaja 55202 Ilmar Metsanurk ilmar.metsanurk@piirissaare.ee 5202888
MTÜ Uhti Küla Süda 90031 Kai Paks uhti@uhti.ee 5187821
KASTRE VALLAVALITSUS 84114 Priit Lomp priit.lomp@kastre.ee 56982166
OÜ Sulase PT 0 1611 Kalle Mölder sulase@hot.ee 5127147
MTÜ Kurepalu Külaselts Priius 93291 Tiit Kruusement priius.priius@mail.ee 55566220
MTÜ Rõka Külaselts 94992 Kairi Kell kairi.kell@mail.ee 55687026
MTÜ Haaslava Meeskoor 90012 Aivar Matt aivar.matt@gmail.com 5165982
OÜ Farmbalt 0 1111 Juhan Ojamaa juhan.ojamaa@farmbalt.eu 5233643
MTÜ Laulu-mänguselts Helin 93299 Anu Kontro anukontro@gmail.com 53337461
MTÜ Kawershof 93299 Sirje Jõgiaas sirje.jogiaas@mail.ee 5107838
FIE Toivo Mardisalu Kangro Talu 0 1131 Toivo Mardisalu mardisalutoivo@hot.ee 55627157
OÜ Mauleman 41201 Aivar Matt aivar.matt@gmail.com 5165982
MTÜ Kastre Kultuuriait  93299 Vaike Lillemäe vaike.lillemae@gmail.com 5061297
MTÜ Tartu Kalastajate Klubi 55203 Mare Laur marelaur@gmail.com 56463616
OÜ Avi Puutöökoda 31091 Ain Avi klassikinterior.ain@gmail.com 5279673
MTÜ Jaago Sõbrad 94995 Inga Talvis inga.talvis@gmail.com 5297919
MTÜ Laulu- ja Mänguselts Lõoke 94995 Ene Runno ene.runno@gmail.com 5183304
OÜ Projektitark 74901 Epp Säga epp@maamees.ee 5261630
LUUNJA VALLAVALITSUS 84114 Aare Anderson aare@luunja.ee  5200794
MTÜ Luunja Maanaiste Selts 94992 Tiina Pern luunjamns@hot.ee 7352522
MTÜ Sirgu Küla Selts 94992 Sille Kerner lillerei@gmail.com 5291171
FIE Muuli Talu 0 1251 Lea Muuli lea.muuli@gmail.com 55510816
MTÜ Münnich 96099 Sven Šois sven@horsemarket.ee  5111106
MTÜ Luunja Külade Koda 94992 Viktor Muuli viktor.muuli@gmail.com 5177697
MTÜ Sporditeenindus 93121 Andri Sabrodin spordi.teenindus@mail.ee 56480052
FIE Urmas Pärnalaas 0 1131 Urmas Pärnalaas carsumm@hot.ee 5528244
MTÜ Loodusteaduse ja Tehnoloogia Ühendus "Ööbik" 94996 Arne Pilvet nachtigal@hot.ee 53828807
OÜ Sündmuste Looja 56101 Lilian Saage lilian.saage@gmail.com 5245425
OÜ Tesmasan 55101 Imants Trofimov imants@loodus.net 55686253
NÕO VALLAVALITSUS 84114 Rain Sangernebo rain@nvv.ee 5038082
OÜ Guitop 93299 Lembit Toru lembit@tmsl.ee 55560888
OÜ Haraldi Grupp 68201 Harald Lepisk harald@djstore.ee 5266918
MTÜ Nõgiaru Külaselts 94992 Kristel Hüdsi kristelhudsi@gmail.com 56887488
MTÜ Meeri Küla Arendamise Selts 94992 Anneli Saaroja meeriselts@gmail.com 5117129
MTÜ Palu Puhkajate Looduskeskus 93299 Ulvi Toru ulvitoru@hot.ee 55575544
OÜ Luke Farmimeierei 10512 Aigar Brett aigar@brett.ee 56688878
Vapramäe-Vellavere-Vitipalu SA 94996 Gea Järvela sihtasutus@vvvs.ee 5088359
SA Luke Mõis 94992 Aivar Kuuskvere aivar.kuuskvere@gmail.com 5013164
OÜ Rohelohe 74901 Eiko Keeman eiko.keeman@gmail.com 5128663
MTÜ Nõo Ratsaklubi 93199 Enn Luha enn@heliapuit.ee 5055650
OÜ Semu Aed 81301 Esta Tamm estatamm12@gmail.com 5253647
MTÜ Nõo Päästeselts   Ragnar Sarapuu ragnar.sarapuu@outlook.com 5574946
PEIPSIÄÄRE VALLAVALITSUS 84114 Aleksandr Širokov vallavanem@peipsivald.ee 5040738
MTÜ Alatskivi Looduskeskus  94996 Marica-Maris Paju maricamaris@gmail.com 5274782
OÜ Slaker 56101 Liia Vassila alatskivi@lossirestoran.eu 53032485
MTÜ Peatskivi 94992 Andres Zirk andres.zirk@energia.ee 5114673
SA Alatskivi Loss 91031 Eve Sild info@alatskiviloss.ee 5293136
AS Kallaste Kalur 0 3121 Viktor Nukka info@rannapuura.ee  
MTÜ Kallaste Vabatahtlik Päästeühing 84251 Svetlana Amelina svetlana.amelina1@gmail.com 55656823
MTÜ Piiri Peal 94992 Aime Güsson aimegysson@yahoo.com 5296281
TÜ Köögiviljaühistu Peipsiveere 46311 Ingvar Tšižikov ingvar.tsizikov@gmail.com 5235155
MTÜ Välgi Külaselts 94995 Mati Järvoja matijarvoja@hot.ee 5143976
MTÜ Vara Maanaiste Selts 94992 Ene Kukk enekukk@mail.ee 7315825
MTÜ Koosa Küla Arendusselts 94992 Sirje Leini sirje.leini@mail.ee 5189935
FIE Külli Järg 16231 Ingvar Tšižikov ingvar.tsizikov@gmail.com 5127128
MTÜ Alajõe Külaselts 94992 Küllike Kuusik kyllike.kuusik@rmk.ee 5038556
OÜ Koosalaane 81301 Raido Tamm raido.tamm@gmail.com 5138927
MTÜ Peipsimaa Kogukonnaköök 94992 Tauno Laasik maitseelamuse.koda@gmail.com 53460078
RÄPINA VALLAVALITSUS 84114 Aleksandr Suvorov aleksandr@rapina.ee 5256191
MTÜ Meeksi Maanaiste Selts 94992 Brigita Kenk kenkbrigita@gmail.com 5252659
OÜ Empreste 0 3121 Margus Narusing empreste@hot.ee 5235915
TARTU LINNAVALITSUS 84114 Siim Espenberg siim.espenberg@raad.tartu.ee 5262195
OÜ Kolman Project 46901 Nikolai Männik n.mannik@gmail.com  5064287
MTÜ Rahinge Külaselts 94992 Külli Pann kustma@gmail.com 56462692
MTÜ Loku Järve Külaselts 94992 Enn Lilienthal enn.lilienthal@gmail.com  55589386
OÜ Aiasõber 0 1301 Lembit Kaarna lembit@aiasober.ee  5510131
OÜ Leetsi 55103 Kristel Kiisla kristel.kiisla@gmail.com  5035723
MF Tootmine OÜ   Toomas Marga toomas.marga@puu-uuristajad.eu 5540499
TARTU VALLAVALITSUS 84114 Jarno Laur jarno.laur@tartuvald.ee 5167879
OÜ Sonictest 61209 Imre Kuus sonictest@sonictest.ee 5055961
MTÜ Sootaga Maanaiste Selts 93299 Urve Kaasik urvekaasik@hot.ee 53412408
OÜ Forevi 0 1111 Ülle Puusta forevi@kodu.ee 56659359
OÜ Amme Park 41201 Tiit Sarapuu tiit@dentes.ee 5030152
OÜ Latikas 0 3121 Ilmar Metsanurk ilmar.metsanurk@piirissaare.ee 5202888
SA Piirissaare Areng 94992 Ilmar Metsanurk ilmar.metsanurk@piirissaare.ee 5202888
MTÜ Piirissaare Turism 73111 Maie Koitmäe maie.koitmae1@gmail.com 56046117

Saadjärve Sadamaselts MTÜ

9499 Enn Baun saadjarvesadam@gmail.com 55655755
Piirkonnaülesed        
SA Tartumaa Turism 79901 Annika Ojasaar annika.ojasaar@visittartu.com  58867883
MTÜ ABC Arendus 96099 Siim Ausmees siimausmees@gmail.com  5032748
MTÜ Sibulatee 94992 Liis Lainemäe info@sibulatee.ee  56480065
MTÜ Tartumaa Rahvakultuuri Keskselts 93291 Margit Reinkubjas info@traks.ee  5226248
MTÜ Ilmasilm 74901 Sirje Pärismaa info@ilmasilm.ee  58665113


TAS-i liikmete nimekiri 12.01.2018 seisuga PDF failina 

Liikmete nimekiri kodulehel on uuendatud, seisuga 25.04.2018

Projektitoetused

TAS-i 2018 aasta taotlusvoorud on avatud
26. märts -10. aprill ja 27. august -10. september

TAS-i meetmed ja taotluse esitamise juhendmaterjal

TASi e-keskkond

PRIA e-keskkond

NB! 2018. a. taotlusvoorudes tuleb projektitaotlus esitada paralleelselt e-PRIA ja TAS-i e-keskkonnas.

 

  • Tegevuskalender

    << Okt 2018 >>
    MTWTFSS
    1 2 3 4 5 6 7
    8 9 10 11 12 13 14
    15 16 17 18 19 20 21
    22 23 24 25 26 27 28
    29 30 31 1 2 3 4
  • mWeb