Liikmed

Juriidiline liige EMTAK Esindaja E-mail Kontakt
ALATSKIVI VALD 84114 Andu Tõrva andu@alatskivi.ee 5183641
MTÜ Alatskivi Looduskeskus  94996 Marica-Maris Paju maricamaris@gmail.com 5274782
OÜ Slaker 56101 Liia Vassila alatskivi@lossirestoran.eu 53032485
MTÜ Peatskivi 94992 Andres Zirk andres.zirk@energia.ee 5114673
SA Alatskivi Loss 91031 Eve Sild info@alatskiviloss.ee 5286598
HAASLAVA VALD 84114 Priit Lomp priit@haaslava.ee 56982166
OÜ Sulase PT 01611 Kalle Mölder sulase@hot.ee 5127147
MTÜ Kurepalu Külaselts Priius 93291 Tiit Kruusement priius.priius@mail.ee 55566220
MTÜ Haaslava Meeskoor 90012 Aivar Matt aivar.matt@gmail.com 5165982
OÜ Farmbalt 01111 Juhan Ojamaa juhan.ojamaa@farmbalt.eu 5233643
KALLASTE LINN 84114 Viktor Nukka viktor.nukka@kallaste.ee 5045730
AS Kallaste Kalur 03121 Viktor Nukka    
MTÜ Kallaste Vabatahtlik Päästeühing 84251 Svetlana Amelina svetlana.amelina1@gmail.com 55656823
MTÜ Kallaste Noortekeskus 94993 Kristina Feklistova kallaste.noortekeskus@gmail.com 55656823
KAMBJA VALD 84114 Taivo Prants taivo@kambja.ee 7416207
MTÜ Koduvald Kambja 93199 Taivo Prants taivo@kambja.ee 56565140
OÜ Tõusuorg 68201 Mati Luik mati@premium7.ee 5020401
OÜ Trives 16109 Eiko Roomet eiko@trives.ee 5116816
MTÜ Hobuatlase Selts 96099 Erlend Sild erlend@sild.ee 5100889
MTÜ Avatud Pangodi 94992 Eve Pohlak evepohlak@gmail.com 55633216
OÜ Andre Farm 01411 Erika Pääbus info@andrefarm.ee 53049809
KONGUTA VALD 84114 Agu Kasetalu agu@konguta.ee 5056772
OÜ C.T. Grupp 41201 Priit Värv ctgrupp@gmail.com 5149508
MTÜ Mäeotsa Külaselts 94995 Alar Ilp alar@koomasaare.ee 56242069
LAEVA VALD 84114 Aare Olgo vallavanem@laeva.ee 7301792
OÜ Kärevere Põllumajanduse 01111 Marek Bamberg marek.bamberg@gmail.com 5151301
MTÜ Siniküla Arenguselts 94992 Elviire Villa elviire.villa@ttu.ee 5207605
OÜ Sonictest 61209 Imre Kuus sonictest@sonictest.ee 5055961
LUUNJA VALD 84114 Aare Anderson aare@luunja.ee 5200794
MTÜ Luunja Maanaiste Selts 94992 Tiina Pern luunjamns@hot.ee 7352522
MTÜ Sirgu Küla Selts 94992 Sille Kerner

palbo.vernik@gmail.com

lillerei@gmail.com

5291171
FIE Muuli Talu 01251 Lea Muuli lea.muuli@gmail.com 55510816
MTÜ Münnich 96099 Sven Šois sven@horsemarket.ee 5111106
MTÜ Luunja Külade Koda 94992 Viktor Muuli viktor.muuli@gmail.com 5177697
MTÜ Sporditeenindus 93121 Andri Sabrodin spordi.teenindus@mail.ee 56480052
FIE Urmas Pärnalaas 01131 Urmas Pärnalaas carsumm@hot.ee 5528244
MTÜ Loodusteaduse ja Tehnoloogia Ühendus "Ööbik" 94996 Arne Pilvet nachtigal@hot.ee 53828807
OÜ Sündmuste Looja 56101 Lilian Saage lilian.saage@gmail.com 5245425
OÜ Tesmasan 55101 Imants Trofimov imants@loodus.net 55686253
MEEKSI VALD 84114 Tea Tenson meeksivald@meeksi.ee 5107836
OÜ Empreste 03121 Margus Narusing empreste@hot.ee 5235915
MTÜ Rõka Külaselts 94992 Kairi Kell selts.roka@mail.ee 55687026
MTÜ Meeksi Maanaiste Selts 94992 Brigita Kenk kenkbrigita@gmail.com 5252659
MÄKSA VALD 84114 Timo Reinthal timo.reinthal@maksavald.ee 53480755
OÜ Terinipp 56101 Lea Lüpsik centra@hot.ee 53405008
MTÜ Laulu-mänguselts Helin 93299 Anu Kontro anukontro@gmail.com 53337461
MTÜ Kawershof 93299 Sirje Jõgiaas sirje.jogiaas@mail.ee 5107838
FIE Toivo Mardisalu Kangro Talu 01131 Toivo Mardisalu mardisalutoivo@hot.ee 55627157
OÜ Mauleman 41201 Aivar Matt aivar.matt@gmail.com 5165982
MTÜ Kastre Kultuuriait  93299 Vaike Lillemäe vaike.lillemae@gmail.com 5061297
MTÜ Tartu Kalastajate Klubi 55203 Mare Laur marelaur@gmail.com 56463616
NÕO VALD 84114 Rain Sangernebo rain@nvv.ee 7455001
OÜ Guitop 93299 Lembit Toru lembit@tmsl.ee 55560888
OÜ Haraldi Grupp 68201 Harald Lepisk harald@djstore.ee  
MTÜ Nõgiaru Külaselts 94992 Kristel Hüdsi kristelhudsi@gmail.com 56887488
MTÜ Meeri Küla Arendamise Selts 94992 Katrin Virronen nmudila@hot.ee 56669036
MTÜ Palu Puhkajate Looduskeskus 93299 Ulvi Toru ulvitoru@hot.ee 55575544
OÜ Luke Farmimeierei 10512 Aigar Brett aigar@brett.ee 56688878
Vapramäe-Vellavere-Vitipalu SA 85599 Gea Järvela sihtasutus@vvvs.ee 5088359
SA Luke Mõis 94992 Aivar Kuuskvere aivar.kuuskvere@gmail.com 5013164
OÜ Rohelohe 74901 Eiko Keeman eiko.keeman@gmail.com 5128663
MTÜ Nõo Ratsaklubi 93199 Enn Luha enn@heliapuit.ee 5055650
OÜ Semu Aed 81301 Esta Tamm estatamm12@gmail.com 5253647
MTÜ Nõo Päästeselts   Ragnar Sarapuu ragnar.sarapuu@outlook.com 5574946
PEIPSIÄÄRE VALD 84114 Aleksandr Širokov sass@mail.ru 5029692
MTÜ Piiri Peal 94992 Aime Güsson aimegysson@yahoo.com 5296281
TÜ Köögiviljaühistu Peipsiveere 46311 Ingvar Tšižikov ingvar.tsizikov@gmail.com 5235155
PIIRISSAARE VALD 84114 Liina Miks piirissaare@piirissaare.ee 51967738
OÜ Latikas 03121 Ilmar Metsanurk ilmar.metsanurk@piirissaare.ee 5202888
SA Piirissaare Areng 94992 Ilmar Metsanurk ilmar.metsanurk@piirissaare.ee 5202888
MTÜ Piirissaare Turism 73111 Maie Koitmäe maie.koitmae1@gmail.com 56046117
PUHJA VALD 84114 Priit Pramann priit@puhja.ee 5221454
FIE Sääniku talu 01111 Kaarel Tuvike rutt.tuvike@mail.ee 56659210
OÜ Heko Põld 01111 Heino Kõrgeperv heino@puhja.ee 7451660
OÜ Lutsuland 56101 Urmas Luts leap@hot.ee 5056183
MTÜ Puhja Strohh 93121 Enn Pokk enn@tartutk.ee 5261136
TARTU VALD 84114 Aivar Soop tartuvv@tartuvv.ee 5054017
MTÜ Sootaga Maanaiste Selts 93299 Urve Kaasik urvekaasik@hot.ee 53412408
OÜ Forevi 01111 Ülle Puusta forevi@kodu.ee 56659359
OÜ Amme Park 41201 Tiit Sarapuu tiit@dentes.ee 5030152
TÄHTVERE VALD 84114 Jüri Varik varik@hot.ee 5091244
OÜ Kolman Project 46901 Nikolai Männik n.mannik@gmail.com 5064287
MTÜ Rahinge Külaselts 94992 Külli Pann kulli24@hot.ee 56462692
MTÜ Loku Järve Külaselts 94992 Enn Lilienthal enn.lilienthal@gmail.com 55589386
OÜ Leetsi 55103 Kristel Kiisla kristel.kiisla@gmail.com 5035723
OÜ Aiasõber 01301 Lembit Kaarna lembit@aiasober.ee 5510131
VARA VALD 84114 Väino Kivirüüt vallavanem@varavald.ee  5041491
MTÜ Välgi Külaselts 94995 Mati Järvoja matijarvoja@hot.ee  5143976
MTÜ Vara Maanaiste Selts 94992 Ene Kukk enekukk@mail.ee 7315825
MTÜ Koosa Küla Arendusselts 94992 Sirje Leini sirje.leini@mail.ee 5189935
FIE Külli Järg 16231 Ingvar Tšižikov ingvar.tsizikov@gmail.com 5127128
MTÜ Alajõe Külaselts 94992 Küllike Kuusik kyllike.kuusik@rmk.ee 5038556
OÜ Koosalaane 81301 Raido Tamm raido.tamm@gmail.com 5138927
MTÜ Peipsimaa Kogukonnaköök 94992 Tauno Laasik maitseelamuse.koda@gmail.com 53460078
VÕNNU VALD 84114 Tõnu Muru vallavanem@vonnu.ee 5139142
OÜ Avi Puutöökoda 31091 Ain Avi klassikinterior.ain@gmail.com 5279673
MTÜ Jaago Sõbrad 94995 Inga Talvis inga.talvis@gmail.com 5297919
MTÜ Laulu- ja Mänguselts Lõoke 94995 Ene Runno ene.runno@gmail.com 5183304
ÜLENURME VALD 84114 Aivar Aleksejev vald@ylenurme.ee 5138685
OÜ Heller Kaubandus 47111 Tõnu Väljan heller@heller.ee 5093571
MTÜ Ülenurme Käsitöö- ja Rahvuskultuuri Selts "Nurmenukk"  85529 Maire Henno maireh@yle.edu.ee 55628457
MTÜ GPS Abi Inimestele 62031 Meljo Musto meljom@gmail.com 56623626
MTÜ Õnnemaa 94995 Kersti Leis kersti@onnemaa.ee 53315342
OÜ Aida Puhkemaja 55202 Ilmar Metsanurk ilmar.metsanurk@piirissaare.ee 5202888
MTÜ Uhti Küla Süda 90031 Kai Paks uhti@uhti.ee 5187821
MUU        
SA Tartumaa Turism 79901 Annika Ojasaar annika.ojasaar@visittartu.com 58867883
MTÜ ABC Arendus 96099 Siim Ausmees siimausmees@gmail.com 5032748
MTÜ Sibulatee 94992 Liis Lainemäe info@sibulatee.ee 56480065
MTÜ Tartumaa Rahvakultuuri Keskselts 93291 Margit Reinkubjas info@traks.ee 5226248
MTÜ Ilmasilm 74901 Sirje Pärismaa info@ilmasilm.ee 58665113

Liikmete nimekiri on esitatud seisuga seisuga 02.11.2017.

Projektitoetused

TASi 2017. a esimene taotlusvoor oli avatud 20.03-10.04.2017.

TASi 2017. a teine taotlusvoor oli avatud 28.08-18.09.2017.

Tutvu TASi meetmete ja taotluse esitamise juhendmaterjalidega.

TASi e-keskkond

PRIA e-keskkond

NB! 2017. a taotlusvoorudes tuleb projektitaotlus esitada paralleelselt PRIA e-keskkonnas ja TASi e-keskkonnas. Täpsem info mõlema e-keskkonna nõuete osas on toodud meetmelehtedel.

 

  • Tegevuskalender

    << Nov 2017 >>
    MTWTFSS
    30 31 1 2 3 4 5
    6 7 8 9 10 11 12
    13 14 15 16 17 18 19
    20 21 22 23 24 25 26
    27 28 29 30 1 2 3
  • mWeb