Juhatus

Avaliku sektori esindajad

Priit Lomp  - juhatuse esimees
Kastre Vallavalitsus
tel: 56982166
e-mail: priit.lomp@kastre.ee  

Jarno Laur
Tartu Vallavalitsus
tel: 5167879
e-mail: jarno.laur@tartuvald.ee  


Mikk Järv
Elva Vallavalitsus
tel: 5170306
e-mail: mikk.jarv@elva.ee  

 

Kolmanda sektori esindajad

Liis Lainemäe  - juhatuse aseesimees
MTÜ Sibulatee
tel: 56480065
e-mail: info@sibulatee.ee 

Gea Järvela
Vapramäe-Vellavere-Vitipalu SA
tel: 5088359
e-mail: gea@nvv.ee 

Kairi Kell
MTÜ Rõka Külaselts
tel: 55687026
e-mail: kairi.kell@mail.ee 

 

Ettevõtjate esindajad

Ain Avi
OÜ Avi Puutöökoda
tel: 5279673
e-mail: klassikinterior.ain@gmail.com 

Aivar Matt
OÜ Mauleman
tel: 5165982
e-mail: aivar.matt@gmail.com 

Priit Värv
OÜ C.T. Grupp
tel: 5149508
e-mail: ctgrupp@gmail.com 

 

Tartumaa Arendusseltsi juhatusse kuulub üheksa liiget, kes valiti ja kinnitati üldkoosoleku otsusega 30. jaanuaril 2018 kolmeks aastaks. 

 

 

 

Projektitoetused

    2019 aasta II taotlusvoor on avatud:
    15.-30. oktoober

    Taotlusi saab esitada meetmetesse:

  • 3.1 Suurprojektide arendamine;
  • 3.2 TASi piirkonda jäävate võrgustike loomine ja arendamine;
  • 3.3 Regionaalse ja rahvusvahelise koostöö edendamine.

    NB! Taotlus tuleb esitada kahes keskkonnas:

TASi e-keskkond

PRIA e-keskkond     

 

    Noorte väikeprojektide taotlusvoor on avatud:

01.10.2019

 

                                                                          

 

  • Tegevuskalender

    << Aug 2019 >>
    MTWTFSS
    29 30 31 1 2 3 4
    5 6 7 8 9 10 11
    12 13 14 15 16 17 18
    19 20 21 22 23 24 25
    26 27 28 29 30 31 1
  • mWeb