Juhatus

Avaliku sektori esindajad

Priit Lomp  - juhatuse esimees
Kastre Vallavalitsus
tel: 56982166
e-mail: priit.lomp@kastre.ee  

Jarno Laur
Tartu Vallavalitsus
tel: 5167879
e-mail: jarno.laur@tartuvald.ee  


Mikk Järv
Elva Vallavalitsus
tel: 5170306
e-mail: mikk.jarv@elva.ee  

 

Kolmanda sektori esindajad

Liis Lainemäe  - juhatuse aseesimees
MTÜ Sibulatee
tel: 56480065
e-mail: info@sibulatee.ee 

Gea Järvela
Vapramäe-Vellavere-Vitipalu SA
tel: 5088359
e-mail: gea@nvv.ee 

Kairi Kell
MTÜ Rõka Külaselts
tel: 55687026
e-mail: kairi.kell@mail.ee 

 

Ettevõtjate esindajad

Ain Avi
OÜ Avi Puutöökoda
tel: 5279673
e-mail: klassikinterior.ain@gmail.com 

Aivar Matt
OÜ Mauleman
tel: 5165982
e-mail: aivar.matt@gmail.com 

Priit Värv
OÜ C.T. Grupp
tel: 5149508
e-mail: ctgrupp@gmail.com 

 

Tartumaa Arendusseltsi juhatusse kuulub üheksa liiget, kes valiti ja kinnitati üldkoosoleku otsusega 30. jaanuaril 2018 kolmeks aastaks. 

 

 

 

Projektitoetused

TAS-i 2018 aasta taotlusvoorud on avatud
26. märts -10. aprill ja 27. august -10. september

TAS-i meetmed ja taotluse esitamise juhendmaterjal

TASi e-keskkond

PRIA e-keskkond

NB! 2018. a. taotlusvoorudes tuleb projektitaotlus esitada paralleelselt e-PRIA ja TAS-i e-keskkonnas.

 

  • Tegevuskalender

    << Aug 2018 >>
    MTWTFSS
    30 31 1 2 3 4 5
    6 7 8 9 10 11 12
    13 14 15 16 17 18 19
    20 21 22 23 24 25 26
    27 28 29 30 31 1 2
  • mWeb