Leader meetme infopäevad tõid Tartumaal kokku üle saja osaleja

5.-27. märtsini korraldas Tartumaa Arendusselts haldusreformijärgselt piirkonna uutes omavalitsustes infopäevad 2018 aasta taotlusvoorude ja taotlemistingimuste tutvustamiseks.

Kaheksas omavalitsuses toimunud infopäevadel osales kokku üle saja inimese, mis näitab, et huvi Leader meetme toetusvõimaluste kohta on jätkuvalt suur. Kõige rohkem osales mittetulundussektori esindajaid, kuid samavõrd aktiivselt oli osalejaid ka ettevõtjate ja omavalitsustöötajate poolelt.

Infopäevadega soovisime koos omavalitsuste uute juhtkondadega kaardistada ja arutleda laiemalt piirkonna arenguvajaduste üle, jagada infot TAS-i strateegia ja toetusmeetmete kohta, tutvustada Tartumaa Arendusseltsi enda arendustegevusi ning nõustada juba konkreetse ideega projektitaotlejaid.

Infopäevade ettekandega saab tutvuda siin >>


Tartumaa Arendusseltsi Leader toetuse abikõlbuliku tegevuspiirkonna moodustavad: Kambja vald, Kastre vald, Luunja vald, Nõo vald, Elva valla endiste Konguta ja Puhja valdade territooriumid, Peipsiääre valla endiste Alatskivi, Vara, Peipsiääre valdade ja Kallaste linna territooriumid, Räpina valla endise Meeksi valla territoorium, Tartu valla endiste Laeva, Tartu ja Piirissaare valdade territooriumid ja Tartu linna endise Tähtvere valla territoorium.

TAS-i piirkonna arengustrateegia keskendub ettevõtlusele, kogukondadele ja koostöövõrgustikele.

Taotlusi saavad esitada mikroettevõtted, kolmanda sektori organisatsioonid ja kohalikud omavalitsused ning maaeluministeeriumi haldusalasse kuuluv piirkonnas tegutsev muuseum.

Erinevate meetmete kaudu toetame väiketootmist, turismiettevõtlust, kohalike traditsioonide hoidmiseks ja arendamiseks pakutavaid teenuseid ja investeeringuobjekte, noorte ettevõtlikkust ning piirkondlikke, regionaalseid ja rahvusvahelisi koostöövõrgustikke.


Taotlemise info >>

 

Projektitoetused

          2019 aasta I taotlusvoor on avatud


          27. märts - 10. aprill

TASi e-keskkond

PRIA e-keskkond     

                                                                          

 

 • Tegevuskalender

  << Märts 2019 >>
  MTWTFSS
  25 26 27 28 1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30 31
 • mWeb